yükleniyor

Oğuzeli Web Tasarım

Web Tasarım

Web tasarım hizmeti ile ürün ve hizmetleriniz düzenli bir şekilde ve etkili görsel tasarımlarla alan adınız altında yayınlanmasıdır. Web tasarım hizmetini butik bir anlayış ile firmanıza veya markanıza özel olarak yapıyoruz. Profesyonel web tasarım hizmeti geliştiren firmamız bu alanda son gelişmeleri yakından takip edip en güncel teknolojilerle hizmetini sunar. Tasarım ve yazılımda "Siz Hayal Edin Bizler Gerçekleştirelim"

Görsellik

Oğuzeli Web, kullanıcı dostu ve kreatif dizaynlar geliştirerek web tasarım da ilk intiba konusuna önem verir. Müşterimizin web sitesine gelen ziyaretçiye etkili ve doğru sunumu yapmak için çalışır. İşimizin ilk aşaması görsellik olacağından Nar Bilişim bu aşama için önemli bir zaman ayırır.

Güncelleme

Yaptığımız web tasarımların ileriye yönelik kullanım kolaylığı olması için ve daha sonra da sitenize ekleyebileceğiniz içerikler veya güncelleyebileceğiniz içerikler olacağından, kolay kullanımlı size öze site yönetim paneli programlıyoruz. Bu sayede içeriğini istediğiniz zaman ve istediğiniz sıklıkta  güncelleyebileceğiniz dinamik site sunabiliyoruz.

Arama Motorları

Web tasarım ve programlama çalışmalarımızda elimizdeki proje hangi kapasitede olursa olsun, arama motorları optimizasyon kriterlerine uyumlu bir çalışma pratiği sergiliyoruz. Sitenizin arama motorları tarafından sevilebilmesi için günümüz teknolojisi ile uyumlu olması gerekmektedir. Web 3.0 teknolojisi ile yaptığımız web tasarım projeleri arama motorlarında hızlı ve kolaylıkla indekslenmektedir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!