yükleniyor

Şahinbey Web Tasarım

Kurumsal web siteleri, güncel teknolojileri kullanan, profesyonel olarak tasarlanmış, firmanızın kimliği yansıtan internet siteleridir.

Günümüzde kurumsal internet sitelerinin bir çoğu, site yöneticisi tarafından güncellenebilir şekilde yapılmaktadır. Bu sitelerin arka planında İçerik Yönetim Sistemi (IYS) veya Content Management System (CMS) olarak adlandırılan yazılımlar bulunmaktadır. Bu yazılımlarla çalışan internet sitelerine halk arasında güncelleme panelli internet siteleri de denilmektedir. Bu yazılımların ilk sahip olma maliyetleri olsa da ilerleyen zamanlarda güncelleme konusunda getirdiği kolaylık, hız ve maliyet avantajı sebebi ile tercih edilmektedir.

Şahinbey Web, iş ortaklarıyla birlikte siz değerli müşterilerine hayallerini kodlamayı, firmanızı en iyi şekilde temsil edecek benzersiz bir siteyi en etkin şekilde tasarlamaktadır. Bu kodlamaları yaparken de HTML5 ve CSS3 altyapısını kullanır.

Antep Medya, profesyonel tasarım anlayışı ile, ön görüşme aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar. Kurumsal web tasarım projelerinde bir çok ulusal ve uluslararası marka Antep Medya'ya güvendi, sıra sizde...

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!